07.04.2020

Іграшки секонд хенд. Як доглядати за м'якими іграшками?

Іграшки секонд хенд. Як доглядати за м'якими іграшками? />

М'яким іграшкам відведена велика роль в житті дитини. Вони створюють відчуття тепла і затишку. Крім того, вони стають справжніми друзями для дітей, учасниками їхніх ігор. Тому дуже важливо правильно доглядати за м'якими іграшками:

✔ Необхідно регулярно протирати м'які іграшки вологою серветкою.
✔ Найпростіший спосіб очистити іграшку від забруднень - прання в пральній машині, проте варто пам'ятати, що не більше 10% вироблених іграшок можна піддавати машинному пранні.
✔ Ручна стірка- вручну перуть іграшки, які можна прати в машинці: іграшки, які мають приклеєні деталі (очі, язичок, носик), а так само іграшки, виготовлені з неоднорідних матеріалів (наприклад, набиті тирсою).
✔ Сушити іграшки найкраще на горизонтальній поверхні, наприклад, на підвіконні або столі, або ж підвісити на прищіпки.
✔ Пароочиститель - відмінний спосіб поєднання вологого прибирання з дезінфекцією. При обробці м'яких іграшок паром, слід пам'ятати, що не можна направляти струмінь на приклеєні деталі, елементи з пластмаси.
✔ Пилосос - очистити від пилу м'яку іграшку можна за допомогою насадки для м'яких меблів.
✔ Хімчистка. Якщо малюк - алергік, то лікарі не радять в ранньому віці обзаводитися м'якими вихованцями. Але якщо все ж потрібно чистка м'якої іграшки, то варто задуматися про Аквачистка, яку роблять в хімчистці.
✔ Морозильная камера-ще один варіант дезінфекції м'яких іграшок для Під впливом холоду м'які іграшки повністю очищаються від пилових кліщів і мікробів. Рекомендується проводити таку процедуру мінімум один раз на місяць.

Найголовніший мінус плюшевих іграшок в тому, що вони є «мішками». Не варто купувати іграшки на ринках і в сумнівних магазинах. Дуже важлива якість матеріалу, що використовується при виробництві іграшки. Більшість іграшок шиється з синтетики, але навіть штучні матеріали сильно відрізняються за якістю. Купувати іграшки потрібно відомих виробників, це буде гарантією того, що в їх шерсті не буде кадмію і ртуті. Особлива увага якості забарвлення, тому що дитина в ранні роки схильний все брати в рот. Фарби не повинні линяти і бруднити рук.

Купити іграшки секонд хенд оптом SRSCompany. Які переваги?

Високоякісні матеріали. Для європейського ринку роблять абсолютно іншу якість. Наприклад, якщо це пластикова іграшка, то в ній використовують тільки підвищеної щільності пластик і він не токсичний. Або ж іграшки, з дерева (дерев'яні), картон. Всі ці матеріали сертифіковані, відповідно безпечні для дітей. Якщо мова йде про м'які іграшки, то європейські виробники використовують тільки сертифіковані і гіпоалергенні матеріали, проводять подвійний контроль якості виробленої іграшки.

Співвідношення ціна і якість. Це найважливіший фактор для батьків, адже в секонд хенді легко купити якісні та безпечні іграшки від відомих виробників за низькою ціною.

Великий вибір. Великий асортимент на будь-який смак: пластикові, тверді, дерев'яні, пластмасові, сталеві, металеві, м'які, керамічні. Часто в наповненні мішка можна зустріти іграшки під брендовими іменами.

Які іграшки секонд хенд оптом пропонує SRS Company:

М'які іграшки секонд хенд: іграшки великого, середнього і маленького розміру, персонажі улюблених мультфільмів та книжок, ляльки, іграшки-рюкзаки, іграшки-подушки, іграшкові тварини.

Пластикові іграшки секонд хенд: різні види іграшкових тварин, іграшки для ванної, розвиваючі ігри, машинки для хлопчиків, набори ляльок для дівчаток, настільні ігри та побутові набори для гри та ін.

SRS Company секонд хенд оптом пропонує вигідно купити іграшки секонд хенд у всіх сенсах: високоякісні іграшки за низькими цінами!

Спасибо!