Секонд хенд дрібним гуртом

Оновлення асортименту торгової точки - це далеко не завжди великі фінансові витрати, адже одяг можна купувати в секонд-хенді. Вибір речей досить великий. Асортимент включає:

1. Сарафани;

2. Плаття;

3. Штани;

4. Спідниці;

5. Сорочки.

Одяг в секонд-хенді гуртом дешево

Якщо ви не знаєте, де краще купувати секонд-хенд оптом, загляньте до нас. Ми порадуємо вас великим асортиментом і низькими цінами. У нас ви зможете купити одяг в Харкові і уникнути при цьому переплат.

Гуманітарка гуртом - це вигідно. Подібний варіант підходить всім, хто обмежений у фінансах і прагне до економії. Речі в мішках на вагу обходяться набагато дешевше.

Ми пропонуємо спецодяг і речі для повсякденного носіння. На нашому складі є зимовий, літній і всесезонний асортимент. Для літнього сезону ви можете придбати шорти, футболки, сарафани. Для зимового - толстовки, головні убори, светри. А ще у нас можна замовити спортивний секонд-хенд дрібним гуртом. А так же в наявності є сумки, тюль, білизна, дитячі речі.

Наш склад секонд-хенд один з кращих в Харкові, можете переконатися в цьому самі. Всі речі знаходяться в хорошому стані.

Скористайтеся можливістю купити мішок речей в секонд-хенді і заощадити значну суму на оновлення асортименту вашого магазину.

 

Спасибо!