Про нас

SRS Company сьогодні

Мережа оптових регіональних складів під брендом "SRS Company" працює по усій Україні для того, щоб істотно заощадити нашим клієнтам/партнерам час і гроші. Наша команда завжди веде пильний моніторинг і проводить активні дослідження у галузі торгівлі і моди з метою виявити основні тенденції. Гнучка система знижок, унікальна програма лояльності і спецпропозицій допомагають здійснювати успішні і взаємовигідні покупки ("win-win").

Ми готові допомогти Вам в створенні власного бізнесу second - hand і застерегти від вірогідних помилок. Наш асортимент - це Ваше вигідне інвестування в розвитку власного бізнесу. Фахівці SRS Company допоможуть Вам підібрати вигідні бізнес пропозиції, порекомендують асортимент товарів секонд-хенд, що відповідає особливостям регіонального і сезонного попиту.
Наш професійний досвід і відмінне знання ринку допоможуть Вам не лише запустити власний бізнес, а і зробити так, щоб він приносив хороший прибуток.

Співпраця з нами - це прямий шлях до Вашого успіху і процвітання!

SRS Company пишається тим, що наші постійні клієнти, вибравши нас одного разу, залишаються прибічниками Компанії на тривалий термін. Ми цінуємо взаємну співпрацю і робимо усе можливе, щоб наші пропозиції були максимально вигідними для Вас.

Завдання SRS Company :

  • ЩОДНЯ РОЗВИВАТИСЯ
  • ЩОДНЯ УТІЛЮВАТИ НАШІ ПЛАНИ У РЕАЛЬНІСТЬ
  • ЩОДНЯ УДОСКОНАЛЮВАТИСЯ
  • ЩОДНЯ ЙТИ ВПЕРЕД

SRS Company запрошує Вас приєднатися до дружної сім'ї наших клієнтів! Ми завжди розширюватимемо круг наших ділових партнерів, які розділяють наші цілі і інтереси.

Ми працюємо разом з Вами і для Вас, щоб наш спільний бізнес секонд хенд неухильно ріс і розвивався!

ПОЧАВШИ СПІВПРАЦЮВАТИ З НАМИ СЬОГОДНІ, ВЖЕ ЗАВТРА ВИ НАЗАВЖДИ ЗРОЗУМІЄТЕ, ЩО ЗРОБИЛИ ЄДИНИЙ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!

Спасибо!