Оригінал секонд хенд гуртом

Фільтри
Параметри
Наявність
Сезон
Вид товару
Ціна за 1 кг
Сорт
Оригінал секонд хенд контейнерної збірки з Австрії
Сезон: Всесезонний / Ціна за 1 кг: 1.80 / Сорт: 1 / Вага мішка: 120 кг / Вид товару: Оригінал
Оригінал секонд хенд Вертоліт з Англії
Сезон: Всесезонний / Ціна за 1 кг: 2.50 / Сорт: 1 / Вага мішка: 160 кг / Вид товару: Оригінал
Виробник: SRS Company
Оригінал секонд хенд контейнерної збірки зі Швеції
Сезон: Всесезонний / Ціна за 1 кг: 1.80 / Сорт: 1 / Вага мішка: 120 кг / Вид товару: Оригінал

Секонд-хенд Оригінал оптом в Україні.
Секонд-хенд оригінал - це речі, які не пройшли сортування. Така категорія оригіналу володіє невисокою вартістю і користується великою популярністю у практичних покупців. Специфіка такої продукції полягає в тому, що в одному мішку можна знайти найрізноманітніші речі різних категорій. Це можуть бути речі дорогі і ексклюзивні (брендовий чоловічий та жіночий одяг та взуття, різні аксесуари: сумки, ремені, прикраси, товари домашнього побуту: постільна білизна, рушники, покривала, ковдри, подушки, килимки; дитячий одяг і взуття, дитячі аксесуари - іграшки) і абсолютно непридатні для використання речі секонд хенд: непарна взуття, пошарпана одяг, ганчір'я.

Як збирається секонд хенд оригінал.
Речі second hand збираються в різних, як правило, заможних районах Західної Європи, в будь-який час року. Сама ж традиція збору речей секонд-хенд в європейський країнах перевищує вже сотню років. Такий вид товару ще називають «door to door», що дослівно означає «від дверей до дверей» - товари потрапляють на склад компанії, що спеціалізується на такому виді діяльності, безпосередньо від людей, яким вони належали.

Представники Компанії, які займаються збором пакетів, залишених людьми біля своїх дверей, привозять на фабрики і просто фасують їх для відправки.

Де купити секонд хенд оригінал в Україні?
SRS Company пропонує купити секонд хенд оригінал в Україні оптом - великим і дрібним - від 1 мішка. Наша Компанія пропонує більше 10 найменувань секонд хенд Оригінал домашньої і контейнерної збірки:

OR NL, Голландія
«Вертоліт», Англія
«Слоник», Англія
OR Denmark, Данія
«Школа», Англія
OR SCOTLAND, Шотландія
«Манчестер», OR DD's, Англія
OR SWEDEN + Швеція Люкс
OR AUS, Австрія

Спасибо!