Часті питання

Чому варто купувати продукцію секонд хенд у нас?
Ми не посередники, а офіційний постачальник товарів секонд-хенд. Завдяки правильній логістики у нас завжди в наявності достатня кількість товарів за вигідними цінами.
Чому клієнтам вигідно працювати з SRS Company?
Наша компанія надає постійним клієнтам вигідну програму лояльності і регулярно проводить цікаві акції. Ми гарантуємо поставки секонд хенд гуртом без затримок і в покладений термін. Широкий асортимент продукції різних категорій і цінових діапазонів дозволяє підібрати і постійно підтримувати потрібний асортимент в залежності від попиту і напрямку.
Звідки здійснюються поставки секонд хенду?
Ми здійснюємо прямі поставки товарів секонд хенд гуртом з більш ніж 20 країн Європи, Північної Америки. Найбільші точки збору і переробки зосереджені в Австрії, Англії, Німеччини, Голландії, Данії, Ірландії, і Швеції, з якими ми працюємо безпосередньо, тим самим забезпечуючи низькі ціни і широкий асортимент продукції секонд хенд.
Яку мінімальну кількість товару можна замовити?
У Вас є можливість зробити мінімальне замовлення від 1 мішка продукції будь-якого виду.
Який мінімальна і максимальна вага 1 мішка?
Сортований секонд хенд від 10 кг до 100 кг, оригінал секонд хенд («все як є») від 120 кг до 200 кг.
Чи можна ознайомитися з товаром перед купівлею?
Приїхавши на склад, клієнт може переглянути лот і ознайомитися з його змістом. Кожен мішок можна оглянути повністю, щоб розуміти, що Ви збираєтесь купити. Також, робимо фото і відео огляди, для клієнтів, які бажають придбати товар дистанційно.
Чи можу я відібрати речі для себе з різних мішків?
Ні. Ми продаємо тільки цілими мішками, але у Вас буде можливість вибрати потрібний саме Вам.
Що таке сортований секонд хенд?
Сортований секонд хенд - секонд-хенд, який проходить відбір і сортування, як по якісним параметрам, так і по сезонності і типу.
Яку сортність товарів секонд хенд пропонує SRS Company?
  • Категорія «КРЕМ» (товари преміум сортів) - товар вищої категорії (новий), без зносу, з биркою, товар відомих європейських і світових брендів.
  • Категорія «перший сорт»- ідеальний товар за поєднанням ціна / якість, з малим відсотком носіння, без дірок, не брудний і без видимих дефектів, стильна модний одяг.
  • Категорія «другий сорт» - товар з невеликими видимими дефектами або пошкодженнями, можлива наявність виведених плям або зіпсована застібка.
Що таке секонд хенд оригінал?
Речі, які належать до категорії Second hand оригінал - це речі, які не пройшли процедуру сортування. Володіючи невисокою вартістю, секонд хенд "оригінал" користується великою популярністю. Одяг секонд хенд збирається в різних, як правило, заможних районах Західної Європи, в будь-який час року і різними способами. Сама ж традиція збору речей секонд хенд в європейський країнах перевищує вже сотню років.
Чи варто купувати для магазину тільки секонд хенд "крем"?
Підприємці-початківці роблять помилку, вибираючи тільки "крем" при покупці секонд хенду гуртом. Хоча цей товар складе кращий асортимент вашого магазину, але ці речі ще й найдорожчі. Якщо їх занадто багато, це відлякає покупця, який прийшов до вас за дешевими речами. Рекомендуємо комбінувати в асортименті різні категорії товару.
Задайте своє питання
Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, будь ласка, задайте його нам!
Спасибо!