Ми готові допомогти Вам у створенні власного бізнесу second-hand

"SRS Company" - офіційний постачальник якісних товарів секонд хенд в усі регіони України. На наших складах представлений широкий асортимент продукції секонд хенд : взуття, текстиль, одяг, товари домашнього ужитку, аксесуари.
Оптові склади SRS Company здійснюють постачання, як великим гуртом - від 20 тонн, так і продажі дрібним гуртом ― від 1 мішка. Нашими клієнтами і партнерами є підприємці, роздрібні магазини одягу секонд хенд, а також власники найбільших торгових мереж в різних регіонах України.

Для зручності покупців, ми пропонуємо СОРТОВАНУ продукцію секонд хенд і ОРИГІНАЛ ("все як є"). Усім нашим клієнтам ми надаємо можливість вибору і попереднього перегляду товару, а також пропонуємо лояльну систему знижок, унікальні акційні програми і спецпропозиції.

Експерти SRS Company допоможуть Вам підібрати вигідні бізнес-пропозиції які відповідають Вашим індивідуальним побажанням і порекомендують асортимент товарів секонд хенд, що відповідає особливостям регіонального і сезонного попиту. Ми готові допомогти Вам в створенні власного бізнесу second - hand і застерегти від вірогідних помилок. Наш асортимент - це Вашого вигідне інвестування в розвиток власного бізнесу. Продавати second hand - це вигідно!

Стати нашим партнером!
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами, відповімо на всі питання і дамо детальну інформацію про співпрацю
Спасибо!