23.04.2020

Як з'явилася постільна білизна

Як з'явилася постільна білизна />

Сучасне постільна білизна вражає своєю різноманітністю. Дуже широкий вибір матеріалів, кольорів, малюнків. До речі, сьогодні, комплект постільної білизни - це простирадло, наволочка, підодіяльник. Лягаючи спати, ми занурюємося в царство Морфея. У повсякденному житті ми настільки звикли до постільної білизни, що навіть не замислюємося про історію його походження.

Можна припустити, що колись древні люди спали на шерсті і шкурах убитих тварин або стелить собі траву (сіно). Можна собі уявити, як не комфортно було спати - сіно кололося, шерсть збивалася.

Історики стверджують, що перші згадки про постільній білизні були знайдені у давньоримських істориків. Заможні стародавні римляни мали тягу до розкоші, витонченості та красі і звичайно не обійшли увагою своє ложе, яке любовно застеляли лляними простирадлами, вишитими квітами, що вважалося еліксиром в любовних утіхах.

В епоху Відродження, в Європі, в знатних будинках стали застеляти ліжка білосніжними простирадлами з строкатими вишивками з різноманітними сюжетними лініями. Так само стали популярні чисто білі спальне приладдя. Але вся ця розкіш була доступна лише аристократам - шляхетних господарям палаців. Так що довго час постільна білизна була показником статусу сім'ї.

У XVI столітті першим прикрасою постільної білизни стали монограми, вишивали на ньому дати, приурочені до свят, умовні зображення тварин і рослин. Такі простирадла були дуже цінними, так як їх шили в одному екземплярі. Пізніше постільна білизна стали обробляти мереживами, прикрашати ажурною вишивкою. Але найцікавіше, що на протязі століть ніхто і мислити не міг про те, що постільна білизна може бути не білим.

У XX столітті простирадла починають прикрашати по краях букетами квітів. Постільна білизна перестає бути розкішшю і стає доступним багатьом будинкам. Як ніколи раніше у кожної господині повинно було бути більше одного комплекту постільної білизни. У 60-х роках постільна білизна стає кольоровим. Економічне благополуччя європейців спричинило появу товарів second hand. Секонд-хенд, це не тільки одяг, що була у використанні, але і будь-яка стара річ. До таких речей відноситься в тому числі і постільну білизну, домашній текстиль та інші товари домашнього вжитку, які у великій кількості представлені в SRS Company, на оптових складах секонд хенду в Україні.

В сучасний час навряд чи можна когось здивувати навіть самим вишуканим дизайном постільної білизни. Сьогодні велика увага приділяється натуральним матеріалам, благотворно впливає на саму природу сну. Адже значну частину свого життя ми проводимо саме уві сні.

Наша компанія піклується про своїх покупців, тому постільна білизна секонд хенд, що поставляється нами в Україну, високої якості, ретельно відсортоване кращими європейськими фабриками. У нас Ви можете придбати постільну білизну секонд хенд оптом з натуральних тканин, таких як бавовна, льон, шовк. Також зустрічаються комплекти постільної білизни з змішаних волокон - натуральних тканин з додаванням синтетичних ниток для більш кращої зносостійкості. Сьогодні набуває популярності постільна білизна з бамбука, яке теж представлено в асортименті товарів секонд-хенд на наших оптових складах у всіх регіонах України.

На наших оптових складах секонд хенду в Україні ви можете купити комплект постільної білизни секонд хенд, а також рушники, скатертини, штори і гардини і інший домашній текстиль second hand оптом за вигідними цінами!

Спасибо!