Умови придбання

Приїжджайте до нас! У нас завжди цікаво! Час з користю!

Придбання товару на оптових складах: Харків, Київ.

SRS Company надає можливість Вам приїхати на один з оптових складів компанії і самостійно переглянути, (і навіть вивчити !!) вміст будь-якого лота з товаром, вибрати і придбати потрібну категорію товару. На складі компанії ми уважно переглядаємо лот (мішок) і Ви знайомитеся з його вмістом. Завжди є можливість вибору потрібного товару!

Наші менеджери допоможуть Вам підібрати необхідні і вигідні пропозиції, порекомендують асортимент, який відповідає особливостям сезонного попиту, розрахують собівартість закупівлі (однієї речі або лота), для того щоб покупка була максимально вигідною для Вас і ми знову зустрілися у нас!

Замовляйте віддалено! Часу завжди не вистачає! Але ми знаємо, як допомогти його зберегти!

Ви завжди можете отримати товар, не відвідуючи оптовий склад компанії. Для здійснення замовлення віддалено, Вам, перш за все, необхідно ознайомитися з асортиментом товару, який пропонує SRS Company.

  • Товари секонд хенд оптом Ви можете подивитися на сайті в Каталозі .
    На сайті є форма зворотного зв'язку, за допомогою якої Ви можете задати своє питання або замовити зворотний дзвінок .
  • Після того як товар обраний, зв'яжіться з менеджером компанії по будь-якому зручному Вам номеру call - центру в розділі Контакти .
  • Менеджер компанії надасть всю необхідну інформацію для здійснення замовлення, зробить фото та / або відео розпакування зацікавившого Вас товару, і миттєво відправить за допомогою месенджерів (Viber / Telegram) або іншим зручним для Вас способом.
  • Будь ласка, повідомте нам зручний для Вас спосіб оплати замовлення і доставки товару .
  • Після підтвердження Вами замовлення та оплати, ми відразу ж виконуємо відправку. При необхідності, менеджери можуть поставити товар, який Вам сподобався в короткостроковий резерв.

Крім того, Ви можете зв'язатися з нами в соціальних мережах Instagram і Facebook .

У Вас є можливість зробити замовлення, дізнатися вагу і вартість лота, отримати фото або відео огляд. Для цього необхідно в особистому повідомленні вказати номер телефону і Ваш населений пункт. Після отримання повідомлення, з Вами зв'яжеться менеджер по регіону і надасть всю необхідну інформацію і допоможе оформити замовлення.

Спасибо!