12.02.2021

6 видів чоловічих футболок: з чим носити?

6 видів чоловічих футболок: з чим носити? />

Футболкам в чоловічому гардеробі належить особливе місце. Вони добре поєднуються з речами спортивного, ділового та повсякденного стилю, є зручним елементом одягу. Знаючи особливості наданих видів футболок, чоловік може створити власний, неповторний стиль.

Варіанти комбінування футболок з іншими елементами гардероба:

Різновид

футболки

       

З чим добре поєднується предмет гардероба

З круглим вирізом

Можна одягати під сорочки, кофти, светри, а також як самостійний елемент одягу. Варто звернути увагу на те, щоб темна футболки не використовувалася до світлого верху і навпаки.                                                                                                  

З V-подібним вирізом

Ідеально пасує до джинсів, як елемент, для створення повсякденного стилю. Вибираючи цей варіант, не варто захоплюватися дуже глибокими вирізами. Так само цей елемент одягу добре поєднується з шортами.

Хенлі

Поєднується практично з усіма видами штанів, йде до сорочок. Ідеально підходить для тих, хто має хорошу фігуру і хоче її підкреслити.

Поло

Добре поєднується з джинсами і з брюками всіх видів, а також з шортами. Поло буде доречно виглядати в вуличному, святковому і навіть в діловому образі. Можна носити з куртками, піджаками - поєднуючи між собою предмети гардероба темного і світлого відтінків.

Лонгслів

Підійдуть для використання з джинсами в холодну погоду або як елемент, який можна одягнути під теплий светр взимку. Правила носіння футболок лонгслів можна використовувати ті ж, що і для звичної футболки..

Майка

Часто їх одягають як елемент нижньої білизни, або під інші предмети гардероба. Можна використовувати під светри і сорочки, доповнювати вуличний або спортивний стиль.

Придбати чоловічі футболки секонд хенд і Сток, включаючи жіночі та дитячі, а так само одяг і взуття можна в SRS Company - широкий асортимент товарiв секонд-хенд, висока якість, доступні ціни.

  

Спасибо!