13.05.2020

Де купити секонд хенд гуртом?

Де купити секонд хенд гуртом? />

Сьогодні ми хочемо Вам розповісти про те, де купити секонд хенд оптом. Адже запорука успіху бізнесу з продажу товарів секонд-хенд - пошук кращого постачальника по співвідношенню «ціна-якість». Співробітник оптового складу секонд хенд SRS Company допоможе розібратися: де купити секонд хенд оптом? і як вибрати надійного постачальника?

- Як вибрати постачальника продукції секонд-хенд оптом?

-Покупця потрібно пам'ятати, що від надійності постачальника, його порядності, буде залежати половина його успіху. Є такі постачальники, у яких немає постійної наявності товару на складі. Зазвичай вони возять секонд хенд невеликими партіями, відповідно у них немає налагодженої системи постачання з компаніями, що займаються збором одягу секонд-хенд.

-Чим це може обернутися для покупця?

- Тим що, покупець не зможе планувати свою систему роботи, коли йому потрібно буде робити оновлення товару, у такого постачальника просто не виявиться одягу секонд-хенд в налічіі.Поетому слід бути особливо уважними у виборі постачальника, так само існує загроза потрапити в руки одноразових торговців мотлохом, які запропонують і вмовлять купити велику партію за кілька доларів, без огляду вмісту товару.

- На оптових складах SRS Company покупець може переглянути вміст упаковки перш ніж купити товар секонд хенд оптом?

- Приїхавши на склад, клієнт може переглянути лот і ознайомитися з його змістом. Кожен мішок можна оглянути повністю, щоб розуміти, що Ви збираєтеся купити. Також, робимо фото і відео огляди, для клієнтів, які бажають придбати товар дистанційно.

- Чому клієнтам вигідно купувати секонд хенд оптом в SRS Company?

- Наша компанія надає постійним клієнтам вигідну програму лояльності і регулярно проводить цікаві акції. Ми гарантуємо поставки секонд хенд оптом без затримок і в покладений термін. Широкий асортимент продукції різних категорій і цінових діапазонів дозволяє підібрати і постійно підтримувати потрібний асортимент в залежності від попиту і напрямки.

- Де можна купити товари секонд хенд оптом від SRS Company?

- Придбати товари секонд хенд на оптових складах в Україні можна в таких містах як: Харків, Київ, Чернівці.

- З якими постачальниками товарів секонд хенд працює SRS Company?

- Ми здійснюємо прямі поставки товарів секонд хенд оптом з більш ніж 20 країн Європи, Північної Америки. Найбільші точки збору і переробки зосереджені в Австрії, Англії, Німеччини, Голландії, Данії, Ірландії, і Швеції, з якими ми працюємо безпосередньо, тим самим забезпечуючи низькі ціни і широкий асортимент продукції секонд хенд. Асортимент регулярно оновлюється модними актуальними товарами. Кожна партія товару проходить санобробку і отримує сертифікат, завірений за євростандартами.

Спасибо!