14.05.2020

Дитячий секонд хенд. Як купити дитячий секонд хенд гуртом?

Дитячий секонд хенд. Як купити дитячий секонд хенд гуртом? />

Ми продовжуємо ділитися порадами в області покупки товарів секонд хенду оптом. В даному інтерв'ю з фахівцем SRS Company мова піде про дитячий секонд хенді.

- У чому переваги дитячого секонд хенду?

- Дитячий секонд хенд - це одна з найбільш затребуваних позицій в торгівлі секонд хендом. Цим поняттям охоплюється широкий асортимент товару від повзунків для немовлят до одягу для підлітків. Європейці цілком можуть дозволити собі змінити своїй дитині гардероб після того, як він одягнув речі 2-3 рази, внаслідок чого вони потрапляють в магазини дитячого одягу секонд-хенд. У підсумку, речі або в ідеальному стані, або нові якісні, або з бирками. До того ж, необхідно пам'ятати, що це все ж дитячі речі, а, значить, такого ступеня зносу, як у дорослих речей у них бути просто не може. Адже діти досить швидко виростають зі свого одягу, навіть толком не встигаючи поносити той чи інший предмет гардероба.

- Які категорії товарів маються на увазі під поняттям «дитячий секонд хенд»?

- У це поняття включають не тільки одяг, але і взуття, нижню білизну, колготки і шкарпетки, аксесуари та іграшки. Дитяча нова взуття - особливо популярний товар в будь-якому магазині. Європейська дитяче взуття відома якістю, тому взуттєвої дитячий стік буквально "розлітається". Працюючи довгі роки на ринку секонд-хенд, наша компанія, точно знає яка дитячий одяг і взуття потрібно покупцям. Виходячи з цього наші дитячі мікси секонд хенд відрізняються великою різноманітністю фасонів, розмірів і марок одягу.

- Наскільки серйозна економія завдяки покупкам дитячих речей в секонд хенді?

- Ціни в магазинах на новий дитячий одяг такі, як на одяг для дорослих і не кожен може собі дозволити витратити пристойну суму на дитячий гардероб. Адже діти досить швидко виростають зі свого одягу, навіть толком не встигаючи поносити той чи інший предмет гардероба. Що підводить до думки про те, що в більшості випадків дорогою повсякденний гардероб - це марна трата грошей. А купити секонд хенд - це розумно, є і безпечно.

- Чому все більше батьків звертають свою увагу і віддають перевагу саме дитячому одязі секонд-хенд?

- Це легко пояснюється тим, що використовуючи дитячий одяг секонд хенд батьки можуть одягати дитину красиво, практично і економно. Дитячі речі якісно відрізняються від тих, що продаються на просторах нашої країни в магазинах і на ринках, і в той же час, ціна їх у багато разів поступається тим, що продаються в бутиках.

- Який асортимент дитячого секонд хенду може запропонувати SRS Company?

- У наповненні мішків, вагою від 10 до 30 кг, одяг для малюків від 0 до 3-х років; дитячий одяг від 3-7 років; підлітковий одяг до 14 років - різних європейських постачальників.

Для зручності покупців ми ділимо дитячий одяг секонд хенд на сезони: літо, зима, демісезон, є дитячі мікси, де одяг всіх сезонів. А також взуття, аксесуари та іграшки.

- Як купити дитячий секонд хенд оптом?

- Купити дитячий одяг і взуття секонд хенд великим і дрібним оптом можна на наших оптових складах: Харків, Київ, Чернівці. Також на сайті є форма зворотного зв'язку, за допомогою якої Ви можете задати своє питання або замовити зворотний дзвінок. Крім того, Ви можете зв'язатися з нами в соціальних мережах  Instagram і Facebook.

Спасибо!