11.12.2019

6 видів чоловічих футболок: з чим носити?

6 видів чоловічих футболок: з чим носити? />

Футболок в чоловічому гардеробі належить особливе місце. Вони добре поєднуються з речами спортивного, ділового та повсякденного стилю, є зручним елементом одягу. Знаючи особливості представлених видів футболок, чоловік може створити власний, неповторний стиль.

Варіанти комбінування футболок з іншими елементами гардероба: різновид футболки, з чим добре поєднується предмет гардероба.

З круглим вирізом

Можна одягати під сорочки, кофти, светри, а так само як самостійний елемент одягу. Варто звернути увагу на те, щоб темна футболки не використовувалася до світлого верху і навпаки.

З V-подібним вирізом

Ідеально підходить до джинсів, як елемент, для створення повсякденного стилю годиться ідеально. Вибираючи цей варіант, не варто захоплюватися дуже глибокими вирізами. Так само цей елемент одягу добре поєднується з шортами.

Хенлі

Поєднується практично з усіма видами штанів, йде до сорочок. Ідеально підходить для тих, хто має хорошу фігуру і хоче її підкреслити.

Поло

Добре поєднується з джинсами і з брюками всіх видів, а так само шортами. Поло буде доречно виглядати в вуличному, святковому і навіть в діловому образі. Можна носити з куртками, піджаками - поєднуючи між собою предмети гардероба темного і світлого відтінків.

Лонгслів

Підійдуть для використання з джинсами в холодну погоду або як елемент, який можна одягнути під теплий светр взимку. Правила носіння футболок лонгслів можна використовувати ті ж, що і для звичної футболки.

Майка

Часто їх одягають як елемент нижньої білизни, або під інші предмети гардероба. Можна використовувати під светри і сорочки, доповнювати вуличний або спортивний стиль.


Придбати чоловічі футболки секонд хенд і Сток, включаючи жіночі та дитячі, а так само одяг і взуття можна в SRS Company - широкий асортимент товарів секонд-хенд, висока якість, доступні ціни.

Спасибо!