09.02.2021

Переваги стоку LIDL

Переваги стоку LIDL />

Lidl (Лідл) - це німецька компанія, яка має величезну мережу магазинів в таких європейських країнах як Німеччина, Італія, Польща, Фінляндія, Швеція, Норвегія, Данія, Бельгія, Литва, Румунія та ін.

Компанія Lidl заснована в 1932 році, спочатку займалася торгівлею фруктами. Перші магазини Лідл з'явилися в 70-і роки в Німеччині. Вже з того часу мережа активно розвивалася як дисконт-магазин, що пропонує високоякісні продукти харчування, побутову хімію, одяг, взуття, дитячі товари та інші за вигідними цінами. Вже через 15 років налічувалося понад 460 торгових точок по всій Німеччині. Сьогодні Lidl має більш ніж 10 000 магазинів в 27 країнах.

Німецький бренд одягу LIDL орієнтований на виробництво доступної та якісної одягу. Практичні і універсальні речі LIDL відрізняються високим ступенем надійності і доступною вартістю, яка привертає велику кількість потенційних клієнтів компанії по всьому світу. Такий підхід до виробництва одягу істотно розширив сферу використання унікальних моделей компанії. Спрямованість на сучасного і прагматичного споживача дозволило компанії досягти значних успіхів у виробництві і просуванні своєї продукції на світовий ринок. Асортимент товару постійно зростає і підбирається відповідно до сезону, актуальними святами і подіями.

Головною перевагою є - ексклюзивність товару. Найчастіше це різноманітність чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Стокові речі дуже рідко бувають ростовими партіями, тобто одне і те ж різних розмірів. У магазинах Lidl виставляється тільки модний одяг. Зміна колекцій відбувається досить часто, моделі не затримуються на прилавку. Все, що не продалося за короткий період часу, продається як сток гуртом, такий одяг все так же залишається в тренді, але при цьому не припадає пилом на складах.

Лідл об'єднав бренди одягу для людей будь-якого віку: Crivit, Lupilu, Pepperts, Livergy, Esmara, Powerfix, MERADISO і інші всесвітньо відомі бренди.

В каталозі Лідл представлена ​​жіночий, чоловічий, дитячий одяг, а також взуття та натільну білизну. Окреме місце виділено спортивному одягу. У стоці присутній широкий асортимент моделей, які відрізняються своїм фасоном і стилем моделей, серед яких можна зустріти одяг на кожен день або речі для святкових подій.

Основні переваги стоку Лідл

Висока якість

90% продукції - це власна торгова марка Lidl. Менеджмент Лідл ретельно стежить за якістю, тому кожен бренд проходить перевірку перед надходженням на полиці магазинів. Це означає, що товари Lidl зроблені відповідно до високих стандартів. Відповідно характеризуються високою якістю, оскільки для їх виготовлення використовуються перевірені виробником тканини і фурнітура.

Асортимент

Широкий асортимент речей і велика лінійка розмірів. Це одяг для всієї родини: від самих маленьких модників, до зрілих чоловіків і жінок!

Ціна

Сток оптом від Лідл - високоякісний європейський одяг за бюджетною ціною. Незважаючи на доступні ціни, колекції одягу Lidl завжди актуальні і відповідають трендам!

Фірмовий стоковий одяг LIDL є унікальним представником сучасних модних тенденцій, які розроблені професійними дизайнерами на основі останніх віянь моди. Сток оптом Лідл дає можливість купити висококласний одяг більшості європейський брендів в бюджетній ціновій категорії!

Купити Оригінал LIDL (мікс одягу і взуття) і LIDL Сток (мікс одягу) гуртом в SRS Company - значить залучити нових покупців, дозволяючи всій родині одягнутися не виходячи з вашого магазину!

Спасибо!