17.04.2020

Як з'явилися шкарпетки

Як з'явилися шкарпетки />

Трохи історії.

Шкарпетки - це панчіх, що не доходить до середини коліна - продукція легкої промисловості, кажучи діловою мовою. Їх носять для тепла і зручності і виготовляють з бавовни, вовни та інших сучасних матеріалів. Про шкарпетки існує безліч анекдотів і смішних історій. Також вони є предметом для сварок і чвар. Дуже неприємно виявити їх в самих незвичайних місцях свого житла. Про що це я? Думаю, що сімейні пари мене дуже добре розуміють Хто і як винайшов цей «подразник»?

Історія шкарпеток починається в давні часи. Спочатку в Стародавній Греції, потім в стародавньому Римі. Гречанки виходили на вулицю в сандалях, а вдома, перебуваючи на своїй жіночій половині, могли розслабитися і взутися в зроблені з м'якої шкіри шльопанці і насолоджуватися відпочинком своїх ніг. У поданні чоловіків носити таке взуття було справою ганебним. Однак вони крадькома все ж носили її і тільки вдома, щоб ніхто їх не бачив, тому що вважали себе представниками «вищої касти». У «шкіряних капцях» гречанки стали виходити і на вулицю. А вже через п'ятдесят років, шкарпетки стали у греків обов'язковою частиною гардеробу.

Еволюція шкарпеток.

Потихеньку мода на шкарпетки поширювалася усе ширше і ширше. Їх стали робити вже з тканини. Згодом шкарпетки стали робити достовірніше, вище коліна. Так із сторіччя в сторіччя шкарпетки піднімалися все вище, поки не перетворилися в панчохи. Цей предмет гардероба дуже полюбився католицьким священикам, і в IV столітті білі лляні панчохи стали обов'язковим атрибутом їх костюма. Так що панчохи спочатку увійшли в моду в Європі як предмет чоловічого гардеробу. Моду на жіночі панчохи ввела маркіза де Помпадур. Знаменита фаворитка Людовика XV, яка витрачала на наряди цілий статок, додумалася до мереживних панчіх.
Після закінчення Першої світової війни країни-переможці - США, Великобританія і Франція - вступили в еру економічного і політичного процвітання. Відбулися радикальні зміни практично у всіх сферах життя, в тому числі і моді. У благополучних європейських державах стало модно оновлювати свій гардероб щорічно, а речі, що втратили свою актуальність, віддавати на благодійність. В цей період виникло поняття секонд - хенд.

Шкарпетки секонд хенд сьогодні.

У 50-60 роки дівчата одягали шкарпетки з туфлями чи відкритої взуттям, щоб підкреслити свою індивідуальність. Пізніше шкарпетки відійшли на «задній» план. Сьогодні шкарпетки знову актуальні і підбору їх кольору під одяг держава приділяє величезну увагу. Наша компанія пропонує купити шкарпетки секонд хенд оптом в Україні. Сучасна мода - це поєднувати здавалося б непоєднуване. Ось і шкарпетки не стали винятком. Їх поєднують з будь-яким взуттям, будь це строгі туфлі на підборах, босоніжки, оксфорди, сліпони або еспадрільі. Найголовніше у виборі взуття під ваші шкарпетки - це вміння грамотно поєднувати кольори і стилі. Шкарпетки можна носити з будь-яким одягом, будь то спідниця, сукня, лосини або штани.

SRS Company пропонує купити панчохи і колготки секонд хенд європейської якості. На наших оптових складах секонд-хенд широкий асортимент шкарпеток, панчіх, колготок секонд хенд. У наповненні мішка ви можете купити шкарпетки секонд хенд з бавовни, вовни та інших натуральних волокон, а також з синтетичних волокон і їх поєднань, в тому числі з додаванням еластану фабричного виробництва або шкарпетки ручної роботи.

Спасибо!