18.05.2020

Закупівля секонд хенду гуртом

Закупівля секонд хенду гуртом />

Секонд-хенд користується великим попитом в нашій країні. У зв'язку з цим на ринку з'явилася велика кількість фірм-постачальників, які забезпечують роздрібні поставки. Але навіщо віддавати частину свого прибутку - оплачуючи послуги таких фірм, якщо можна самостійно знайти прямого постачальника секонд хенду. В даному интерьвью фахівець SRS Company наводить переконливі аргументи на користь закупівлі секонд хенду у прямого постачальника секонд хенду.

- Чому вигідно здійснювати прямі закупівлі секонд хенду оптом?

- Всі знають, що основа бізнесу секонд хенд - це продажі. Ні для кого не секрет, що товар з моменту відправки з іноземного заводу до моменту потрапляння в руки до кінцевого споживача проходить через цілий ланцюжок посередників. Клієнт віддає частину свого прибутку на оплату послуг посередників, в результаті вартість партії значно збільшується. Працюючи з прямим постачальником і закуповуючи одяг секонд хенд оптом клієнт забезпечує собі право самостійно встановлювати оптимальну ціну при перепродажі і позбавляє себе від необхідності оплачувати послуги посередників.

- Як купують секонд хенд оптом?

- Щоб придбати партію товару для своєї торгової точки, не обов'язково безпосередньо співпрацювати з європейськими постачальниками. Якщо покупець зацікавлені в покупці 1-2 мішків, навряд чи постачальник буде безпосередньо доставляти з Європи. Пересилати маленькі партії оптовикам не вигідно, оскільки пов'язано з витратами на транспорт і розмитнення. Для цього існують такі оптові бази секонд хенду як SRS Company. На такі бази по налагодженим каналам товар надходить великим оптом безпосередньо від європейських постачальників. Звідси одяг відправляють по містах країни.

- З якими прямими постачальниками секонд хенду оптом співпрацює SRS Company?

- Наша компанія надає можливість придбати товари, що були у вжитку оптом, від кращих європейських постачальників секонд хенду за вигідними цінами безпосередньо без посередників. Ми здійснюємо прямі поставки товарів секонд хенд оптом з більш ніж 30 країн Європи, Азії, Північної Америки.

- Який товар для закупівлі секонд хенду оптом може запропонувати SRS Company?

- SRS company забезпечує стабільну і якісну поставку величезного асортименту товарів: чоловіча, жіноча, дитячий одяг і взуття, товари для спорту, домашній побут, аксесуари, і ще більше 200 найменувань товару.

- Чому вигідно робити закупівлю секонд хенду оптом з SRS Company?

- Наша компанія надаємо постійним клієнтам гнучку систему знижок і регулярно проводить вигідні акції. Ми гарантуємо поставки секонд хенд оптом без затримок в покладений термін. Клієнт може особисто ознайомитися з асортиментом. Асортимент регулярно оновлюється модними актуальними товарами. Ми працюємо тільки з прямими постачальниками з країн Західної Європи. Кожна партія товару проходить санобробку і отримує сертифікат, завірений за євростандартами.

Спасибо!