28.05.2020

Cеконд хенд Оригінал

Cеконд хенд Оригінал />

-Що таке секонд хенд "Оригінал"?

- Оригінал секод хенд - це одяг, взуття, а також різні предмети домашнього вжитку не пройшли сортування. Специфіка такої продукції в тому, що в одному мішку можна знайти найрізноманітніші речі різних категорій. Секонд-хенд Оригінал володіє невисокою вартістю і користується великою популярністю у практичних покупців.

-В чому відмінність домашньої і контейнерної збірки секонд хенду Оригінал?

- Домашня збірка - одяг і речі, які віддають люди. Їм необхідно бути в хорошому стані, чистими і охайними. Якщо це туфлі - вони повинні йти парою. Збірка здійснюється організаціями від дверей до дверей або речі відправляються господарями через службу доставки. При контейнерної збірці ємності для одягу виставляють в людних місцях: житлових районах, біля супермаркетів і автостоянок і в інших багатолюдних місцях, в яких будь-хто може залишити пакет з непотрібними речами.

- Які переваги оригіналу домашньої збірки секонд хенд?

- Висока якість зібраної одягу, взуття, особливо дитячої, і інших товарів, серед якої можна часто зустріти не тільки брендові, але практично нові речі категорії з мінімальним зносом. Мінімум ганчір’я і відходів.

- У чому специфіка контейнерної збірки оригіналу секонд хенд?

- Контейнерний збірка секонд хенд - бідніша і хаотична, так як там частенько трапляється різна домашнє начиння. У такій збірці можна зустріти найрізноманітніші предмети гардероба і домашнього начиння, як дорогих і ексклюзивних (брендового одягу, верхнього одягу, прикрас, постільної білизни), так і абсолютно непридатних для використання (непарної взуття, пошарпаної одягу, ганчір’я).

- Які види оригіналу домашньої збірки секонд хенд оптом пропонує SRS Company?

- Оригінал домашньої збірки - OR HELICOPTER. Постачальник: північні регіони Великобританії.

Наповнення: Переважно доросла одяг. Як і в інших видах оригіналу, співвідношення змісту дитячої та чоловічого одягу приблизно дорівнює кількості жіночого одягу. У жіночому і чоловічому одязі переважає класичний одяг хорошої якості. Представлена ​​достатня кількість верхнього одягу. Частіше ніж в інших оригіналу зустрічається одяг великих розмірів. Дитячого одягу обмежена кількість. Взуття переважно класична. У порівнянні з іншими оригіналами представлена ​​достатня кількість постільної білизни і предметів домашнього ужитку.

- OR HELICOPTER - мінімальна кількість ганчір’я. Товар чистий, з мінімальним зносом.

Середня вага мішка: 160-200 кг.

 - Який асортимент секонд хенду контейнерної збірки оптом є на складі SRS Company?

- Оригінал секонд хенд контейнерної збірки - OR SCOTLAND. Постачальник: Шотландія.

Наповнення: Співвідношення змісту дитячої та чоловічого одягу приблизно дорівнює кількості жіночого одягу. Одяг сучасна, актуальна, трапляються брендові речі частіше, ніж в інших оригіналах. Дитячий одяг яскрава, сучасна, високої якості. Взуття - моделі найрізноманітніші, присутній шкіряне взуття хорошої якості. Сумки присутні в такій же кількості, як і в інших оригіналах. Присутні сумки шкіряні, можуть потрапляти брендові. Також можуть зустрічатися біжутерія і предмети декору. Постільна білизна зустрічається в невеликих кількостях. Присутня достатня кількість нижньої білизни, купальників і шкарпеток.

- OR SCOTLAND - надмодний і молодіжний товар! Ексклюзив на території України!

Середня вага мішка 180-200 кг.

- Оригінал секонд хенд контейнерної збірки - OR AUS. Постачальник: Австрія.

Наповнення: Жіночий одяг присутній в більшій кількості за співвідношенням чоловіча + дитяча. Моделі - класичні, повсякденні, можуть потрапляти речі ексклюзивної якості і бренду. Дитяча одяг не акцентована, моделі повсякденні, спокійних тонів. Взуття переважно класична і повсякденна, можуть потрапляти спортивні та зимові моделі високої якості з натуральної шкіри, стильні, сучасні дорогих брендів. Постільна білизна та домашній побут присутній в достатній кількості. Сумки присутні в такій же кількості, як і в інших оригіналах.

OR AUS - відрізняється від інших оригіналів великою кількістю взуття.

Середня вага мішка: 120-140 кг.

- Оригінал контейнерної сборкі.- OR SWEDEN +. Постачальник: Швеція.

Наповнення: Співвідношення змісту чоловічого та дитячого одягу приблизно дорівнює кількості жіночого одягу. Достатня кількість як класичної, так і сучасної, модною, молодіжної одягу з натуральних тканин. Дитячий одяг добротна, якісна, сучасна, актуальних моделей. Взуття представлена ​​в достатній кількості, зустрічається спортивне взуття, повсякденне, шкіряна. Взуття на підборах зустрічається в невеликих кількостях. Сумки присутні, трапляються шкіряні сумки. Постільна білизна натуральне, якісне і в достатній кількості.

OR SWEDEN + - відрізняється від інших оригіналів великою кількістю сумок.

Середня вага мішка: 120-140 кг.

- Як можна купити секонд хенду Оригінал на складі SRS Company?

-  Оригінал контейнерної і домашньої збірки можна купити великим і дрібним оптом - від 1 мішка вагою від 120 до 200 кг.

Спасибо!