24.03.2021

Ділимося досвідом! Як відкрити магазин

Ділимося досвідом! Як відкрити магазин />

Коли ви задумаєтесь, як відкрити магазин і де придбати якісний секонд хенд гуртом в Україні, наш професійний досвід та відмінне знання ринку допоможе Вам не лише запустити власний бізнес, а й зробити так, щоб він приніс хороший прибуток.

Наша команда завжди веде приватний моніторинг та проводить активні дослідження у торгівлі та моді з метою виявлення основних тенденцій. Ми знаємо про секонд хенде все і готові поділитися корисною інформацією!

Мінімальний список питань при відкритті магазину секонд хенда, на які ми дамо Вам відповіді:

  • Приміщення - площа, поверховість, відповідне розташування, наявність складу, коли шукати приміщення.

  • Обладнання - вибір торгового обладнання та його види, освітлення, правильне розміщення стійок з товаром, дзеркал, примірочних, вішалок.

  • Товар - види секонд хенду, відмінності асортименту, замовлення товару онлайн, розрахунок собівартості, доставка, залишки і робота з ними.

  • Ціноутворення та знижки - оцінка товару, вага або цінники, середній чек і денна виручка, розпродажі та знижки.

  • Облік, документація - які документи потрібні для відкриття, як вести облік, загальний облік витрат, перевірка персоналу.

  • Персонал, мотивація і оплата праці - підбір персоналу, формування зарплати, умови праці, необхідні мінімальні знання персоналу і навчання.

  • Реклама і маркетинг - різновиди реклами, реклама в інтернеті, мотивація клієнтів і робота з постійними клієнтами.

  • Розрахунок рентабельності - що таке прибуток, з чого складаються витрати, який мінімальний річний прибуток магазину, регулярні і нерегулярні платежі і витрати.

Експерти SRS Company допоможуть Вам підібрати вигідні бізнес-пропозиції, які відповідають Вашим індивідуальним побажанням і порекомендують асортимент товарів секонд-хенд, що відповідає особливостям регіонального та сезонного попиту.

Ми готові допомогти Вам у створенні власного бізнесу second-hand і застерегти від можливих помилок. Наш асортимент - це Ваше вигідне інвестування в розвиток власного бізнесу. Продавати second hand - це вигідно!

Спасибо!