21.04.2020

Цікаві факти про одяг. Частина 1

Цікаві факти про одяг. Частина 1 />

У цій статті ми розповімо вам про цікаві факти, пов'язані з історією моди і одягу. Деякі звичні речі мають несподівану історію походження, про яку багато хто навіть і не здогадуються.
Найпопулярніша одяг на сьогоднішній день - футболка. Її носить 99% всього населення. Наша компанія пропонує купити футболки секонд хенд оптом більше 20 найменувань всіляких забарвлень, моделей, чоловічих, жіночих, дитячих. Футболки мікс - це футболки для всієї родини в наповненні одного мішка. Зручно, чи не так?

А сама стародавній одяг - спідниця, що еволюціонувала від стегнах пов'язки. Це сьогодні спідниця - предмет жіночого гардеробу, але раніше її могли носити і чоловіки і не тільки в стародавньому Римі та Стародавній Греції чи Єгипті. Сьогодні у всіх на слуху кілт - національна шотландська спідниця, яку носять чоловіки (з нижньою білизною або без), але і грецьких гвардійців-Евзони, в формі яких присутня плісирована біла спідниця. Під неї ще й штани надягають. До речі, спідницю гвардійці повинні гладити щоранку власноруч. В Індії чоловіки навертають собі на стегна Запашний спідницю - лунги або Мунд. У Кенії у білого населення дуже популярна чоловіча спідниця кикой, Массана люблять хизуватися в підперезаний Шуке - одязі, яку, в залежності від погоди і ситуації, надягають як сарафан або як спідницю (опускаючи верх шукі поверх Подолу). В Індонезії, а також Малайзії, Шрі-Ланці та Сінгапурі спідниця, яку носять повсюдно і чоловіки, і жінки, називається саронг. А на Фіджі спідниці входять в обов'язковий дрес-код чиновників. Ємен Гаваї, Бірма, Самоа, Королівство Тонга - країни в яких сучасні чоловіки носять спідниці.

Чи замислювалися ви для чого гудзики на рукавах піджака? Петру I набридло часто міняти обмундирування своїх солдатів, так як ті, маючи селянське походження, витирали ніс і рот рукавом. Щоб відбити охоту це робити Петро I видав відповідний указ.

Є думка, що надягати одяг комір на виворіт - погана ознака (будеш побитий). За часів царювання Івана Грозного, який відрізнявся крутим норовом і правил 50 років і 105 днів, злочинців, шарлатанів, а також небажаних для царя людей, одягали в вивернула одяг.

Светр - предмет в'язаного одягу для верхньої частини тіла без застібок, з довгими рукавами і різним видом коміра. Перше широке своє застосування в'язаний шерстяний светр знайшов в кінці XIX століття в Європі як одяг для схуднення. Оскільки це теплий верхній одяг, то лікарі рекомендували займатися фізичними вправами в ньому, збільшуючи потовиділення, що сприяло спалюванню жиру. Дослівний переклад з англійської to sweat - «потіти». На початку XX століття светр набув поширення як спортивний одяг (для зимових видів спорту: лижі, ковзани). У 1930-х роках Коко Шанель ввела светр в світ високої моди, представивши моделі светрів для жінок. Сьогодні, наша компанія пропонує великий вибір светрів секонд хенд оптом. Це теплі зимові светри товстої в'язки і більш легкі, але не менш теплі з вовняних ниток, светри демісезонні, легкі літні светри для всієї родини.

Достовірно відомо, що батьківщина брюк - Персія. Вперше штани з'явилися в Європі у скіфів, сарматів, галлів, кельтів і інших німецьких племен. Саме скіфи ще за кілька сотень років до настання нашої ери носили шкіряні штани - без такого одягу вони не змогли б витримати довгого перебування в сідлі. А знаєте чому штани і штани вимовляють у множині? Спочатку кожна штанина була окремим предметом і кріпилася до верхнього одягу мотузками. Пізніше штани поширилися і серед інших народів. Тільки стародавні римляни відкидали цей предмет гардероба, вважаючи його придатним лише для варварів. Сьогодні штани (штани) є предметом як чоловічого так і жіночого гардеробу і наша компанія пропонує купити штани секонд хенд оптом різних моделей, фасонів, кольорів. SRS Company пропонує купити штани секонд хенд оптом для будь-якого типу фігури.

Шорти Бермуди з'явилися в Британських колоніальних військах як частина форми. Вони були призначені для носіння в країнах з жарким кліматом. А так Бермудські острови - це територія Великобританії, то зрозуміло, що вони отримали там велике поширення. SRS Company пропонує купити шорти секонд хенд оптом в Україні за прийнятними цінами.

Це дивно, але ще 200 років тому не було самого поняття «дитячий одяг». Діти носили дорослий одяг, тільки вона була найменших розмірів. Доросла одяг не була зручною для дітей, тому в підсумку виник напрям моди, орієнтоване саме на дитячий одяг. Сьогодні існує величезна кількість магазинів дитячого одягу, але ціни в деяких з них, м'яко кажучи, «кусаються». А оскільки діти ростуть швидко, то зносити одяг не встигають, тому дуже вигідно купувати дитячий одяг секонд хенд оптом в нашій Компанії. Ми пропонуємо широкий вибір дитячих речей секонд хенд: одягу, взуття, дитячих аксесуарів.

Спасибо!