22.04.2020

Цікаві факти про одяг. Частина 2

Цікаві факти про одяг. Частина 2 />

Слово «піжама» в перекладі з перської означає «одяг для ніг». Це слово прийшло з мови хінді і дослівно означає вільні легкі штани, що затягуються на шнурок навколо талії, які широко носили в Південній і Західній Азії. Типова піжама складається з вільних штанів і сорочки, є широко поширеною в домашньому побуті. У нашому каталозі одягу секонд-хенд є розділ домашній одяг, де Ви можете купити піжами секонд хенд оптом як для дорослих, так і для дітей.

У Росії часів Павла I жилети вважалися одягом революціонерів, тому було заборонено їх носіння. За появу на вулиці в жилеті могли навіть посадити до в'язниці. Сьогодні жілет- дуже зручна і потрібна річ в гардеробі. Він зігріє тіло, залишаючи вільними для руху руки. Жилети дуже зручні як для заняття спортом, так і в повсякденному житті. Наша компанія пропонує широкий вибір жилетів секонд хенд оптом для всієї родини. Колірна гамма, фасони і розміри порадують навіть найвибагливіших покупців.

Традиція, по якій жіночий та чоловічий одяг застібається по-різному, виникла дуже давно. Колись знатним тільки знатні дами могли дозволити на своєму одязі мати гудзики і служниць, допомагали дамам одягатися саме вони, і служниць було зручно застібати одяг своєї пані справа наліво. Самому одяг застібати зручно зліва направо - цей привілей забрали собі чоловіки.

У міру зростання середньої ваги населення планети виробники одягу збільшують її фізичні розміри, залишаючи тим же розмір на бирці. Сьогодні 14-й розмір одягу у Великобританії на 7 сантиметрів більше в стегнах і на 10 сантиметрів в талії, ніж той же розмір в 1970 році.

Краватка - дослівний переклад «шийну хустку» Перша згадка про краватки можна знайти в історії Стародавнього Єгипту, де шматок тканини, накинутий на плечі, служив своєрідним символом соціального статусу його власника. Також, одними з перших краватки носили стародавні китайці. Однак дані пов'язки були дуже далекі від сучасних краваток як за способом носіння, так і за формою і були позбавлені головного атрибуту сучасної краватки - вузла. У 15 столітті у французькій армії з'явилися хорватські найманці, в обмундирування яких входили особливі хустки навколо шиї. Новинка стала популярною серед французьких модників, а назвали її похідним від «хорвата» словом cravate. Мода на краватки була підхоплена Європою, а з нею багато європейських мов запозичили і його назва. Наприклад, в українській мові краватку - «ліжечко».

Пальто під назвою «тренчкот» з'явилося на початку XX століття і призначалося для піхоти британської армії (trench coat дослівно перекладається як «траншейне пальто»).

Хоча джинси родом з Америки, їх назва походить не від англійського слова, а від італійського januas - «генуезький». Саме в Генуї з'явилася та тканину, з якої шили перші джинси. Але саме американський промисловець Levi Strauss, вважається першим винахідником джинс. Спочатку цей одяг замислювалася як робоча для золотошукачів. Штани виявилися затребуваними - товсті, не з шкіри, а з бавовни і можна було їх прати, з трьома великими кишенями, двома попереду і одним ззаду, і одним маленьким, для монет. Сьогодні сучасні джинси налічують близько 25 різних видів і наша Компанія пропонує широкий асортимент джинс. У нас ви можете купити джинси секонд хенд оптом в Україні за вигідними цінами.

Стрілки на брюках з'явилися в другій половині XIX століття можна сказати випадково. У цей період бурхливо розвивалася швейна промисловість і великі партії товару відправляли найчастіше морським транспортом. Після розпакування штани мали погано піддаються розгладженню стрілки-складки, які і увійшли в моду.

Поняття вінтажного одягу має своє чітке визначення. Стиль вінтаж - модний напрямок, яке мають на увазі друге життя старих речей. Вінтажного вважається тільки той одяг, яка була виготовлена ​​між 1920 -1960 роками. Одяг, яка була виготовлена ​​раніше цього періоду вже належить до ретро-стилю. Вінтажний одяг повинна бути оригінальною і відображати модна течія десятиліття, в яке була створена. Такий одяг можна знайти в секонд хендах. SRS Company є прямим постачальником секонд хенду оптом в Україну. На наших оптових складах широкий асортимент одягу секонд-хенд, тому шанс купити вінтажну одяг у нас набагато вище, ніж в магазинах, що торгують секонд хендом поштучно.

Спасибо!