11.12.2019

Як вибрати лижний костюм

Як вибрати лижний костюм />

Зимові активні види відпочинку принесуть задоволення тільки в тому випадку, якщо правильно до них підготуватися. В першу чергу це стосується екіпіровки.

Найчастіше виникає питання, чи потрібно купувати лижний костюм, який стоїть досить недешево, а планується лише одно- або двотижневу відпустку. В цьому випадку можна зробити двома способами - придбати б / у екіпіровку або взяти її на прокат. Але оренда на добу коштує одну четверту нового лижного костюма, що теж досить невигідно, адже за ці гроші в секонд хенді можна купити цілий мішок одягу для лижного спорту.

В інтернет-магазині SRS Company у вас є можливість придбати недорогі лижні костюми і спортивний одяг, відповідні європейським стандартам якості і безпеки.

Якісний лижний костюм забезпечує: вітрозахист, водонепроникність, паропроникність, а також має відмінну зносостійкість. Всі ці властивості досягаються завдяки особливому крою та використання спеціальних матеріалів. Тільки з такою екіпіровкою ви будете почувати себе комфортно, але вибрати гідний лижний костюм не так просто, адже існує безліч нюансів:

● Зазвичай лижний костюм складається з куртки і брюк, або виконаний у вигляді комбінезона. Якщо ви вирішили купити роздільний комплект, зверніть увагу на те, що наявність снігозахисний спідниці на куртці захистить від задування вітру і зменшить ризик потрапляння снігу під одяг. Добре, коли у моделі костюма є можливість пристібати блискавкою куртку до штанів - такий спосіб охороняє поперек від охолодження. Високі брюки на лямках відмінно справляються із захистом від вітру і снігу. Комбінезон теж виконує це завдання, проте у випадку з роздільним костюмом при необхідності куртку можна легко зняти, а комбінезон немає.

● Лижний одяг повинна бути зшита в відповідно до анатомічної будови людини і мати легкий вага. Лижний костюм не повинен сковувати і доставляти дискомфорт під час руху. Крім того, щільно сидить одяг буде схильна до швидкого стирання.

● Хороший гірськолижний костюм має два показника: коефіцієнт водостійкості (5000 мм) і коефіцієнт паропроникності (не нижче 5000 мм / м2 * 24г). Чим вище будуть обидва показники, тим краще якість придбаної екіпіровки.

● Ущільнювач на плечах, ліктях, колінах і сідницях збільшує міцність костюма і запобігає намокання.

● Особливу увагу зверніть на шви. Якщо шви, обклеєні тасьмою, то це запобігатиме потраплянню вологи всередину і така куртка прослужить дуже довго. Якщо ж є тільки просочення, то шви починають пропускати вологу вже після першого сезону.

● Рукава лижного екіпірування, як правило, полегшені, щоб спортсмен міг здійснювати більше вільних рухів. Манжети на рукавах повинні щільно закриватися, щоб під них не набивався сніг.

● Зовнішні кишені екіпіровки повинні застібатися на блискавку. Поклавши туди гроші, мобільний телефон, ключі або інші необхідні дрібниці ви не боялися їх втратити.

● Замки і блискавки повинні легко розстібатися, застібатися і мати великі зручні бігунки, щоб за них можна було взятися, не знімаючи гірськолижні рукавички.

Придбати лижні костюми секонд хенд, включаючи спортивний одяг та взуття, а також товари для туризму, можна в SRS Company - широкий асортимент товарів секонд-хенд, висока якість, доступні ціни.

Спасибо!