22.05.2020

Чоловічий одяг та взуття секонд хенд

Чоловічий одяг та взуття секонд хенд />

Все частіше ми зустрічаємо на вулицях чоловіків, одягнених не в тренувальні штани з витягнутими колінами або штани «ну не голий ж» і не в шльопанцях, взутих на ногу в шкарпетках (хоча 100 років тому так носили). Сьогодні чоловіки все частіше стежать за своїм зовнішнім виглядом і прагнуть вважатися таким собі «денді» або «прем'єр-міністром елегантності».

Про статус успішності чоловіка прийнято судити по його зовнішньому вигляду - одязі, взутті, аксесуарах та вміння з усього цього зібрати образ оригінальний, неординарний. Сучасна чоловіча мода стрімко змінюється так само, як і жіноча і деколи складно встежити за новими її тенденціями - відтінками, фасонами, силуетами.

Давно відомо, що мода циклічна. Те, що було модно ще в 80-х роках минулого століття сьогодні дуже актуально. Ціни в бутиках кусаються і потрібно мати не малий фінансовий запас грошових коштів, щоб встигнути за всіма змінами моди. Ширвжиток продовжує заповнювати ринки. Якість таких речей залишає бажати кращого. Для того, щоб бути завжди в тренді і одягатися недорого існують секонд хенди. SRS Company - найбільший постачальник секонд хенду оптом в Україну, пропонує Вам купити чоловічий одяг, взуття, чоловічі аксесуари секонд хенд оптом.

Є два підходи в справі формування гардеробу - раціональний і ірраціональний. У першому випадку ви купуєте спочатку базові речі, які легко поєднуються з будь-якої іншої одягом, а потім доповнюєте їх неабиякими. Наша компанія пропонує чоловічий одяг секонд хенд: нижню білизну, сорочки, футболки, штани, шорти - все, що потрібно для базового гардероба сучасного чоловіка.

Другий підхід - імпульсивна покупку яскравих, незвичайних речей без будь-якого осмисленого плану. В результаті чого шафа наповнений "оригінальними" сорочками, штанами, піджаками, комбінування яких між собою являє суцільний головний біль.

Дуже багато про чоловіка може сказати його взуття. Ми зараз не будемо заглиблюватися які види взуття повинні бути в чоловіка. Перше правило - вибирати ту взуття, яка відповідає ситуації. Друге правило - взуття повинна була якісною. Тільки гарна якість забезпечить комфорт і гарний настрій. Третє правило говорить: вибирайте взуття, яка ідеально підходить саме вам. Вибирайте завжди зручну пару свого розміру. І це стосується не тільки довжини, але і ширини взуття.

І найголовніше, четверте правило, стежте за своїм взуттям. Це правило повинне бути обов'язковим.

Дотримуючись всіх цих правил, ви забезпечите собі абсолютний комфорт, ідеальний зовнішній вигляд, а відповідно і повну впевненість в собі.

Наша Компанія пропонує купити чоловіче взуття секонд хенд оптом на наших оптових складах. Асортимент представлений зимової, демисезонной, літнім взуттям.

Правильний підхід до підбору одягу, взуття, аксесуарів обов'язково стане початком серйозних змін у вашому житті!

Спасибо!