14.05.2021

Найцікавіші секонд хенди Гельсінкі

Найцікавіші секонд хенди Гельсінкі />

Вінтаж і секонд-хенд давно стали своєрідною культурою, що цікавить жителів Фінляндії. У «секондах» можна знайти оригінальні речі, які не зустрінеш у інших.

У Гельсінкі є безліч цікавих і самобутніх вантажних магазинів - ми представляємо вам найцікавіші з них. Багато магазинів знаходяться в районі Калліо - і не випадково. Власниця вантажного магазину Ansa спеціально вибрала це місце: «Калліо богемний і зухвалий район, магазин якраз в його дусі».

В ассортименте «винтажного бутика» Hoochie Mama Jane есть красивые платья от 1920-х до 1980-х годов, костюмы разных эпох можно найти под любую вечеринку. Среди нарядов есть уникальные вещи, пошитые на заказ из дорогих материалов, обувь, аксессуары и украшения.

В асортименті «вантажного бутіка» Hoochie Mama Jane є красиві сукні від 1920-х до 1980-х років, костюми різних епох можна знайти під будь-яку вечірку. Серед нарядів є унікальні речі, пошиті на замовлення з дорогих матеріалів, взуття, аксесуари та прикраси.

Фото: Аку Пёллянен / Visit Finland

Soul Vintage (Helsinginkatu 6)

У цьому вінтажному магазині можна знайти не тільки меблі, одяг, взуття та аксесуари, але і музику. Крім продажу речей з духом часу тут іноді проводяться тимчасові арт-виставки, можна випити кави, і завжди грають хороші музичні треки.

У літню пору в Soul Vintage можна орендувати велосипеди.

Hoochie Mama Jane (Agricolankatu 11)

Завсідники називають це місце «вінтажним бутиком». Дійсно, в асортименті безліч красивих суконь від 1920-х до 1980-х років, а костюми різних епох можна знайти під будь-яку вечірку. Серед нарядів - унікальні речі, пошиті на замовлення з дорогих матеріалів, взуття, аксесуари та прикраси. Костюми можна брати в оренду.

Господиня бутика Ірья Нуру сама щодня фотографує і викладає асортимент в Інтернет. «Я вважаю, що люди повинні купувати гарні речі, які мають цінність, - каже вона, - таким чином вони роблять внесок у майбутнє».

У Гельсінкі є безліч цікавих і самобутніх вантажних магазинів - особливо в районі Калліо, де можна між шопінгом перекусити в маленьких кафе.

Фото: Юссі Хеллстен / Visit Helsinki

Frida Marina (Kaarlenkatu 10)

За 5 років існування вінтажний магазин Frida Marina завоював серця справжніх цінителів завдяки ретельному відбору представлених речей. За словами відвідувачів, на полицях магазину можна знайти справжні «перлини».

Ціновий діапазон - від 20 до 30 євро, але за особливі речі іноді доводиться віддавати і більше. В основному асортимент складається з речей фінського виробництва.

У приміщеннях Frida Marina також працює комісійний відділ, де будь-який бажаючий може виставити на продаж свої речі. Критерієм для продажу є загальний стиль з речами магазину.

«Вінтаж і секонд-хенд для мене - це нове життя старим, етичне і екологічне споживання, і, звичайно ж, ностальгія і естетика, - каже власник Марія Таммісте. - Це прекрасне почуття, коли річ і клієнт знаходять один одного! »

Финны любят секонды не только потому что они экологичны и экономны. В них можно найти оригинальную одежду, которой нет ни у кого другого.

Фіни люблять секонди не тільки тому що вони екологічні і економні. У них можна знайти оригінальний одяг, якої немає ні в кого іншого.

Фото: Йессіка Фінніля

Ansa (Agricolankatu 5)

У Ansa продають ексклюзивний вінтаж, який живе роками завдяки своїй якості та стилю. Власник Лінда Пакаля відбирає сама кожну річ, переважно привозить одяг зі Швеції. За словами Лінди, відбір речей для продажу нелегкий і займає багато часу.

SomaOma (Fredrikinkatu 16)

Філософія господині SomaOma Паули Елон - «пікантне поєднання нових і вантажних речей». Магазин пропонує і одяг минуло років, і побували у вжитку сучасні речі. Можна сказати, що речі SomaOma поза часом, і кожна - унікальна.

Господиня Паула Елон відкрила магазин в 2011 році - до цього вона займалася сферою IT, але потім зрозуміла, що вінтажні речі повністю зайняли її свідомість.

Господиня бутика Hoochie Mama Jane Ірья Нуру (на фото) сама фотографує і викладає асортимент в Інтернет.

Фото люб'язно представлено Ірьей Нуру.

Play it again, Sam (Rauhankatu 2)

Це популярне місце вважається справжньою меккою цінителів винтажа в Гельсінкі. У магазині немає нічого новіше 1970 року народження, адже, за словами господині Арьи Кёнёнен, після цього року не проводили нічого якісного.

Магазин існує з 1987 року в красивому районі Круунухака. Всередині можна знайти шикарні костюми, весільні наряди і ексклюзивні сукні від кутюр, їх також можна взяти напрокат.

Незвичайна господиня Арья, ніби зійшла з картини минулого століття, провела в бутіку половину свого життя, і впевнена, що речі повинні жити, знаходячи нових господарів. «Я люблю старий одяг і мені приємна думка, що на моєму шляху зустрічається багато однодумців», - говорить вона.

Текст: Дарина Катсудас

Источник: «ЭТО ФИНЛЯНДИЯ»

Спасибо!