03.03.2021

Секонд хенд Крем

Секонд хенд Крем />

Слово Cream крем секонд хенд з англійської в перекладі означає - вершки. Одяг цього сорту відбирається і сортується від решти товару, відбирається тільки кращий і найбільш якісний товар, збираються «вершки». Крем - це в першу чергу одяг і взуття без зносу, в більшості випадків реалізовувати з цінниками і бирками.

- Що входить в секонд хенд крем?

Це одяг, взуття, предмети домашнього вжитку без слідів зносу, в категорії "крем" попадається і нова брендовий одяг. Такі речі бувають дитячими і дорослими, вони призначені для урочистих подій, серед них зустрічаються екстравагантні предмети гардероба. Крем - найдорожча категорія товару.

- Побутує помилкова думка, що категорія Cream - це стік?

Це поширена помилка, про яку ми відразу ж попереджаємо своїх партнерів. Секонд-хенд крем і стік - не одне і те ж! Сток - це одяг, яка Уціняють магазинами. Крем ж - це речі, які вже одного разу були продані і тому ніякого відношення до стоку не мають і не є такими.

- Звідки поставляється секонд хенд Крем?

Крем секонд хенд переважно постачається з країн Європи та Америки, з багатих міст і штатів. Саме заможне населення віддає на сортувальні фабрики речі, які були куплені на розпродажах, або колекційні моделі, які були одягнені один раз. Дитячі речі іноземці люблять купувати про запас і тільки найвищої якості, але дитина дуже швидко росте і досить часто навіть не встигає приміряти нову одежину, тому в категорії крем можна знайти безліч дитячого одягу високої якості.

- На скільки популярний секонд хенд Крем серед покупців?

Незважаючи на те, що дана категорія має високу вартість, вона користується попитом у покупців. Пояснюється це тим, що в порівнянні з новими речами, представленими в бутиках, магазинах і ринках секонд хенд крем має більш низьку ціну і більш високу якість.

- Чи варто купувати для магазину тільки секонд хенд "крем"?

Підприємці-початківці роблять помилку, вибираючи тільки "крем" при покупці секонд хенду гуртом. Хоча цей товар складе кращий асортимент вашого магазину, але ці речі ще й найдорожчі. Якщо їх занадто багато, це відлякає покупця, який прийшов до вас за дешевими речами. Рекомендуємо комбінувати в асортименті різні категорії товару.

- Як купити секонд хенд Крем гуртом в SRS Company?

Наш асортимент секонд хенду гуртом постійно поліпшується, узгоджуючись з об'єктивно змінюються запитами споживачів. Купити секонд хенд Крем гуртом Ви можете на наших гуртових складах або в інтернет-магазині. Ми сподіваємося, що Ваш візит в наш інтернет-магазин або на склад гуртової торгівлі секонд хендом стане першим кроком на шляху нашого взаємного довгострокового співробітництва!

Спасибо!