17.05.2021

Види сортування секонд хенду

Види сортування секонд хенду />

Сортування по країні походженням 

В першу чергу товар секонд хенд ділиться по країнам-виробникам.

Ми здійснюємо прямі поставки секонд хенду гуртом з більш ніж 20 країн Європи, Північної Америки. Найбільші точки збору і переробки зосереджені в Австрії, Англії, Німеччини, Голландії, Данії, Ірландії, і Швеції, з якими ми працюємо безпосередньо, тим самим забезпечуючи низькі ціни і широкий асортимент продукції секонд хенд.

Сортування за якістю

Весь секонд-хенд ділиться на кілька категорій залежно від якості. Суворої єдиної класифікації немає, але можна відзначити найбільш часто вживані категорії:

Сток - це речі, які не були у вжитку і на них обов'язково присутні фірмові етикетки і ярлики. Сток збирається з нерозпроданих колекцій фірмових бутіків. Категорія Сток, в свою чергу, ділиться на бренди і часто продається поштучно.

Крем - одяг і взуття нова або без слідів видимого зносу, часто сюди потрапляють нові речі з обрізаними ярликами. Мінімум 20% категорії Cream - новий одяг з фірмовими ярликами і етикетками. У цій категорії дуже часто зустрічаються ексклюзивні моделі одягу та найдорожчі бренди. Cream формуються із зібраного у людей товару з додаванням стоку.

Екстра / Люкс - одяг і взуття з мінімальним зносом, практично нова. У цю категорію входить, в основному, повсякденний одяг недорогих європейських брендів. Категорія в основному складається з одягу без етикеток.

1-я категорія - одяг і взуття з видимими слідами зносу, застарілі моделі, з дефектами і т. д. Найчастіше ця категорія продається за дуже низькими цінами.

Оригінал - це речі, які не пройшли процедуру сортування. Володіючи невисокою вартістю, секонд хенд "оригінал" користується великою популярністю. Одяг секонд хенд збирається в різних, як правило, заможних районах Західної Європи, в будь-який час року і різними способами. Дана категорія може включати в себе як одяг і взуття, так і будь-які інші речі домашнього вжитку, включаючи дрантя або навіть сміття.

Сортування за типом

Секонд-хенд ділиться на два основних типи:

Змішаний або Мікс - товар даного типу включає в себе різний одяг зібрану в одній упаковці. Залежно від фабрики сортування мікси можуть включати в себе жіночу, чоловічу, дитячий одяг і різні аксесуари, або суміш по кожній з цих категорій. Мікс є основним видом товару і містить, як правило, кращі за якістю і модельному ряду речі.

Сортований по типу - включає в себе одяг розсортовані і упаковану окремо за видами, наприклад тільки куртки, тільки джинси, тільки футболки і т.д. Даний вид найчастіше трохи нижче за якістю, ніж "Мікс". Плюсом його є те, що він дозволяє закрити дефіцитні позиції одягу, що не зустрічаються в міксах в досить кількості. Також в сортуванні є унікальні позиції товару, такі як: військовий одяг, екіпірування для мотоспорту, шоломи для їзди на велосипеді, електричні прилади і т. Д.

Інші види сортування

Секонд-хенд в залежності виробників може поділятися за сезонності на зимовий, літній і змішаний. За призначенням: жіночий, чоловічий, дитячий.

Окремими позиціями йдуть взуття, постільна білизна, домашні ужиток, рушники, аксесуари (шапки, шарфи, рукавички, шалі), кепки, сумки, біжутерія, іграшки.

На складах SRS Company представлений широкий асортимент продукції різних категорій і цінових діапазонів, який дозволяє підібрати і постійно підтримувати потрібний асортимент в залежності від попиту і напрямки.

Спасибо!