07.04.2020

Як з'явився спортивний одяг.

Як з'явився спортивний одяг. />

Спортивний одяг вже давно увійшла в життя сучасної людини. Сьогодні на ринку спортивного одягу представлений величезний асортимент форми, яка робить заняття спортом комфортними і приємними. Причому вона стала практично універсальної. Її одягають і для занять спортом, і для прогулянок, походів, а так само просто для створення модного образу.

Як з'явився спортивний одяг?

Першим типом спортивного одягу історики вважають одяг сільській аристократії в Англії, призначену для верхової їзди.

Також витоки сучасної спортивної одягу можна знайти в XVII столітті в мисливських костюмах, створених під час перших колективних полювань.

У XVIII столітті вже з'явилася стандартна форма для полювання, головним властивістю якої була практичність. Основою такого костюма був сюртук прилеглого силуету.

200 років тому в якості одягу для полювання та спортивних занять використовувалася більш-менш зручна і практична повсякденна одежда.Мужчіни закатували штанини брюк і рукава сорочок. Жінки замість пишних суконь стали носити більш лаконічну одяг, а потім і деякі предмети чоловічого гардероба.

Сучасна спортивна одяг включає в себе штани, футболку або кофту із застібкою, і з'явилася вона зовсім недавно. І ким був придуманий подібний комплект - невідомо, це залишиться загадкою історії. Різні деталі спортивного одягу з'явилися не одночасно. Найімовірніше щось прийшло з мисливських костюмів, а щось - з форми робочих, наприклад, майки та джемпери.


Багато в чому поява спортивного одягу зобов'язана своєю появою футболу, який став популярний в середині 19-ого століття. Звичайно жителі сільської місцевості грали в футбол задовго до цього. А ось в містах ця гра стала популярною після того, як сільські жителі стали приїжджати на заробітки в міста і привезли з собою таку розвагу як футбол. Гра була настільки популярною, що перетворилася в міський вид спорту. Звичайно ж, в футбол грали і в університетах. Саме університетські команди одні з перших стали задумалися про форму, яка б відрізнялася від команд інших навчальних закладів. Тому перша спортивна форма зазвичай прикрашалися гербами або емблемами університетів. Також стали піклуватися і про зручність і комфорт спортивного одягу.

До кінця 19-ого століття вже існувало таке поняття як «спортивна форма». Для тренувань стали використовувати спеціально розроблену спортивний одяг.

Крім цього, з'явилася спортивне взуття чоловічий та жіночий, створена за принципом спортивного одягу - комфортна, функціональна і практична. Поряд із спортивним одягом і взуттям народився новий стиль -Спортивний, який, дуже популярний і в наш час!


SRS Company пропонує купити спортивні товари секонд хенд оптом: спортивне взуття, спортивний одяг, а так само товари для туризму і подорожей за низькими цінами з Європи в Україну.

Спасибо!