11.05.2020

Категорії cеконд хенду

Категорії cеконд хенду />

Сьогодні ми хочемо Вам розповісти про те, які існують категорії секонд хенду. SRS Company допоможе Вам зорієнтуватися і вибрати найбільш підходящий товар для Ваших магазинів, як для расценочние торгівлі, так і для ваговій. Якщо Ви не зовсім впевнено почуваєте себе в хитросплетіннях оптових категорій товару, інтерв'ю з нашим співробітником оптового складу секонд хенд SRS Company допоможе в них розібратися.

Чи існує єдина системи класифікації одягу секонд-хенд?

-Як такий офіційної класифікації секонд-хенду немає, у всіх постачальників існують різні типи, але все ж існують і загальноприйняті види.

- Які категорії секонд хенду існують?

Зазвичай одяг секонд поділяють на Оригінал і Сортований товар. Під оригіналом розуміють предмети гардероба, які надходять у продаж в тому ж вигляді, як були здані. Вони ретельно дезінфікуються, але не піддаються відбору. Сортований секонд-хенд - секонд хенд, який проходить відбір і сортування за однією або за кількома ознаками.

- Які існують групи секонд хенду Оригінал?

- По типам зборки: оригінал домашнього збору і оригінал контейнерного збору. Домашня збірка - одяг і речі, які віддають люди. Їм необхідно бути в хорошому стані, чистими і охайними. Якщо це туфлі - вони повинні йти парою. Збірка здійснюється організаціями від дверей до дверей або речі відправляються господарями через службу доставки. При контейнерної збірці ємності для одягу виставляють в людних місцях - товари, які потрапляють сюди більш низької якості, ніж при домашньої збірки.

- За якими критеріями проходить відбір Сортований секонд хенд?

Найчастіше секонд хенд сортується за якістю:

• клас Люкс, Крем, Екстра - сюди потрапляють сучасні речі хорошої якості, найчастіше брендові з бирками або цінниками від першої покупки. Ця підгрупа секонд хенду найдорожча. Але, багато людей плутають їх, зі стічними речами. Це не так, тому як стокові речі - це ті, які були знижені в ціні в магазині або складі, але їх не змогли продати;

• 1 сорт - тут відібрані якісні речі, які не мають слідів зносу або будь-яких пошкоджень. Ця категорія найпопулярніша, сюди відносяться модного одягу, на якій шлюб відсутня, а якщо є, то його легко виправити;

• 2 сорт - в цю категорію відносять речі, на яких трохи видно сліди зносу і які вже вийшли з моди;

• 3 сорт - тут зібрані речі, які вже не придатні для використання, на них присутній шлюб, який неможливо виправити або вони зовсім зношені. Такі речі відбираються для технічного текстилю.

- Який асортимент товару секонд хенд оптом може запропонувати SRS Company?

На наших складах представлений широкий асортимент продукції секонд хенд: взуття, текстиль, одяг, товари домашнього вжитку, аксесуари.
Оптові склади SRS Company здійснюють поставки, як великим оптом - від 20 тонн, так і продажу дрібним оптом - від 1 мішка. Нашими клієнтами і партнерами є підприємці, роздрібні магазини одягу секонд хенд, а також власники найбільших торгових мереж в різних регіонах України.

Для зручності покупців, ми пропонуємо сортувати продукцію секонд хенд і ОРИГІНАЛ ( «все як є»). Всім нашим клієнтам ми надаємо можливість вибору та попереднього перегляду товару, а так само пропонуємо лояльну систему знижок, унікальні акційні програми і спеціальні пропозиції.

Експерти SRS Company допоможуть Вам підібрати вигідні бізнес-пропозиції, які відповідають Вашим індивідуальним побажанням і порекомендують асортимент товарів секонд-хенд, що відповідає особливостям регіонального та сезонного попиту. Ми готові допомогти Вам у створенні власного бізнесу second-hand і застерегти від можливих помилок. Наш асортимент - це Вашого вигідне інвестування в розвиток власного бізнесу. Продавати second hand - це вигідно!

Спасибо!