07.05.2020

Секонд хенд. Міфи і реальність.

Секонд хенд. Міфи і реальність. />

Міф 1: Одяг з секонд-хенду може бути зараженою або брудної

Хто хоч раз купував речі в секонд-хенді або хоча б заходив в подібні магазини, відмінно знає, що в них завжди присутній специфічний запах. Цей запах речей надає саме очищення і дезинфекція. Весь секонд-хенд проходить обов'язкову антибактеріальну обробку. Способи можуть бути різні, як хімічні, так і термічні, але вимога одна - повна гарантія відсутності хвороботворних бактерій, вірусів та інфекцій.

Міф 2: Секонд-хенд - це гуманітарна допомога багатих країн бідним, яка повинна бути безкоштовною

У цьому міфі є частка правди. В основному, збірка секонд-хенду відбувається під керівництвом благодійних організацій, таких як "Червоний Хрест", "Армія Спасіння" і т.п. Такі речі не прийнято називати секонд-хендом, це і є гуманітарна допомога, яка доставляється і оформляється за спеціальними пільговими схемами. Зазвичай, одяг за кордоном збирають і відправляють в нашу країну з метою легального продажу.

Міф 3: В кишенях одягу з секонд-хенду можна знайти «грошову допомогу» від іноземців

Так, дійсно, і продавці і покупці секонд-хенду час від часу знаходять в кишенях гроші. Це зовсім не благодійність від іноземців - звичайні люди, які здають свої речі нерідко забувають в кишенях дрібні купюри або монети. Більш того, продавці перевіряють всі речі, які викладають на продаж, тому навряд чи вдасться істотно розбагатіти на пошуках грошей в кишенях товарів секонд-хенду.

Міф 4: речі з секонд-хенду не потрібно прати

Речовини, якими оброблена одяг, має специфічний запах, який говорить про те, що вона захищена від мікроорганізмів і шкідливих комах. Від однієї примірки ваш організм не постраждає, але при тривалому носінні невистіраной одягу можуть виникнути будь-які наслідки для організму. Обробка одягу специфічним газом забезпечує її повний захист. Тому купивши речі в секонд-хенді обов'язково періть їх, а після цього сміливо носите не побоюючись будь-яких наслідків.

Міф 5: По зображенню на упаковці речей в секонд-хенді можна визначити їх призначення

Багато хто вважає, що одяг з пакетів із зображенням ведмедика призначається для дитячих будинків, з вертольотом - повинна скидатися постраждалим від катастрофи. Однак, це не так. Подібними картинками організації, що займаються збором речей, відзначають, на які благодійні цілі будуть передані виручені гроші.

Міф 6: Секонд-хенд - магазин для жебраків, а одяг заношена і застаріла

Цей міф розвіяний вже давно. Але, для тих, хто ще не в курсі повідомляємо, що частими відвідувачами секонд-хендів, поряд зі звичайними людьми, нерідко є багаті і навіть знамениті люди. В першу чергу там можна купити хорошу якісну одяг. В основному вона поставляється з Англії, Ірландії, Шотландії, Німеччини, Італії, США, Канади і навіть Австралії. І на відміну від бутиків, практично в кожному секонд хенді можна знайти справжню одяг від «Армані», «Гуччі» та інших дизайнерів.

Спасибо!