26.05.2020

Який секонд хенд краще: крем або стік?

Який секонд хенд краще: крем або стік? />

Магазин second hand може стати основним бізнесом або додатковим джерелом доходів. При відкритті власного бізнесу, в першу чергу, необхідно правильно визначитися з вибором на початковому етапі: Який асортимент ви будете продавати? Це можуть бути нові брендові речі з бирками, ексклюзивний товар з мінімальним рівнем зносу, або ж повсякденний одяг з мінімальним зносом, з видимим зносом або з невеликими дефектами. Пропонований товар повинен бути не тільки зовні привабливим, але і мати доступну ціну.

Що таке сток і крем секонд хенд?

Сток (Евросток) - категорія речей, що не були у вжитку і на них обов'язково збережені фірмові етикетки і ярлики. Такий товар збирається тільки з нерозпроданих колекцій фірмових магазинів. Категорія стік, в свою чергу, ділиться на бренди і часто продається поштучно.

Cream (крем) - одяг та взуття нова або без слідів видимого зносу, часто сюди потрапляють нові речі з обрізаними ярликами. Мінімум 20% категорії Cream - новий одяг з фірмовими ярликами і етикетками. У цій категорії дуже часто зустрічаються ексклюзивні моделі одягу та найдорожчі бренди. Речі Cream формуються із зібраного у людей товару з додаванням речей категорії Евросток.

Секонд-хенд «крем» не є стоком

Багато хто може припустити, що категорія речей секонд хенд крем є стоком, але це зовсім не так. Стічними речами вважаються тільки речі уцінені магазинами. Секонд-хенд крем - це передання речі, тому до категорії стік вони не мають ніякого відношення. Крем секонд хенд переважно постачається з країн Європи та Америки, з багатих міст і штатів. Саме заможне населення віддає на сортувальні фабрики речі, які були куплені на розпродажах, або колекційні моделі, які були одягнені один раз.

Звичайно, ті хто заморочені в тому, що хто то одягав її до вас і може навіть носив пару днів, підуть і куплять стоковий одяг, а ті хто не мають таких забобонів з радістю куплять одяг з крем категорії, адже вона нічим не відрізняється від того ж стоку, який до слова так само присутній в невеликій кількості в крем категорії одягу секонд-хенд.

Повернемося до стоку

Правильно обраний стік товар забезпечить вам гарний прибуток. Адже не секрет що за кордоном текстильні гіганти постійно борються за лідерство. Постійний маркетинг, реклама, покази і море продажів. Але в один момент може настати період неповернення. Момент, коли товар буде важко збути, і він втрачає свою актуальність. Саме тоді в хід йдуть розпродажі, 50-70-80%. У такі дні, класні брендові речі можна купити за копійки. Брендові роздрібні бутики не можуть залишати застарілі речі, це псує імідж. Їм обов'язково слід збути їх. Хоча одяг і не зіпсувалася, вона просто злегка вийшла за рамки останніх модних тенденцій, вона проходить уцінки і продається як стоковий товар.

Як вибрати оптового постачальника секонд хенду?

Визначившись з майбутнім асортиментом вашого магазину, необхідно вирішити - як купувати секонд хенд крем і сток оптом. Від вибору надійного постачальника залежить процес роботи вашого власного справи. Важливо, щоб поставлений їм товар відповідав заявленій якості, мав прийнятну ціну і не зривав графік поставок. Велике значення також має зручна логістика - транспортування товару від постачальника до вашого магазину або складу.

Чому Вам вигідно співпрацювати з нами?

Ми надаємо постійним клієнтам гнучку систему знижок і регулярно проводимо вигідні акції. Наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання про товар. Ми гарантуємо поставки секонд хенд оптом без затримок в покладений термін. Ви можете придбати секонд хенд оптом в Україні: Харків, Київ, Чернівці. Можна ознайомитися з асортиментом особисто. Асортимент регулярно оновлюється модними актуальними товарами. Ми працюємо тільки з прямими постачальниками з країн Західної Європи. Кожна партія товару проходить санобробку і отримує сертифікат, завірений за євростандартами.

Секрет успіху SRS Company полягає в професійному і згуртованому колективі людей, які отримують задоволення від своєї роботи. Ми відкриті до взаємовигідної співпраці, взаємної зростання і підтримки.

Приєднуйтесь до нашої дружньої команди і пам'ятайте - замовляючи секонд хенд оптом у нас, ви робите найвірніший крок до розвитку і успішному процвітанню Вашого бізнесу!

Спасибо!